Yeteneklerimizi ve ağımızı keşfedin

Logistics Ground’un yalnızca kaliteli taşıyıcıları kullanan esnek modeli, gelişmiş hizmet düzeylerinden, daha fazla esneklikten ve kesin zamanlı teslimatlardan yararlanmanız anlamına gelir. Ulaşım yönetimi ve planlamasındaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm tasarlamamıza ve hava durumu gibi herhangi bir olay kesintisine hızla yanıt vermemize olanak tanır.

Küresel kontrol ağımız ve en son teknoloji sayesinde, olumsuz hava koşulları, ek imalatlar veya yoğun talep gibi durumları izleyebiliyor ve bunlara dinamik olarak tepki verebiliyoruz, yani ürettiğimiz palet, sandık, makra ve diğer imalatlarımız her zaman en verimli sonuca ulaşarak müşteriye teslim ediliyor.

Yol ağımız size esneklik, iyileştirilmiş hizmet seviyeleri, hızlandırılmış teslimat, azaltılmış doğrudan ve dolaylı maliyetler ve çok daha az karmaşıklık sağlar. 

İMALAT VE TAŞIMA YÖNETİMİ HİZMETLERİNİ BİRLEŞTİRMEK

İmalat ve lojistik ağımız, en son teknoloji ve profesyonel ekip gücü ile yıllarca sektörde lider olmayı başarmış milli bir değer olabilmek, olduğumuz konumu koruyabilmek için sürekli yenilikçi ve kalıcı çözümlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

GÜVENİLİR HİZMET

Ürettiğimiz tüm ürünler uluslararası standartlara uygun ve kalite belgeli kontrolden geçerek kullanıcıya ulaşır.

HIZLI VE KURUMSAL

Depolama ve deniz aşırı, yurt içi, yurt dışı ticaretlerimizde imalat ve lojistik alt yapımızdan faydalanın

ANINDA ULAŞIRSINIZ

Mail ve telefon kanallarımızla hafta içi mesai saatlerinde telefon, mail yolu ile uluslar arası saatlere uygun zaman diliminde ulaşırsınız